Hyn në shkollë për të incizuar një femër, arrestohet - Bota Sot
Hyn në shkollë për të incizuar një femër, arrestohet

Kronikë e zezë

Hyn në shkollë për të incizuar një femër, arrestohet

Më: 13 mars 2019 Në ora: 10:21
Foto ilustrim

Një person është arrestuar në Deçan, pasiqë ka hyrë brenda në shkollë dhe ka bërë incizim të paautorizuar të një femre e cila është ankuar në Polici.

Me vendim të prokurorit i dyshuari pas intervistimit është liruar, rasti në procedurë të rregullt.

Rasti ka ndodhur pasditen e djeshme, bën të ditur Policia.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...