27 aksidente dhe mbi 1 mijë e 200 tiketa të shqiptuara gjatë ditës së djeshme - Bota Sot
27 aksidente dhe mbi 1 mijë e 200 tiketa të shqiptuara gjatë ditës së djeshme

Kronikë e zezë

27 aksidente dhe mbi 1 mijë e 200 tiketa të shqiptuara gjatë ditës së djeshme

Më: 14 mars 2019 Në ora: 10:53
Ilustrim

Në tërë Kosovën gjatë ditës së djeshme kanë ndodhur 27 aksidente.

Policia e Kosovës ka njoftuar se vetëm gjatë ditës së djeshme në tërë vendin kanë ndodhur 27 aksidente trafiku, raporton lajmi.net.

Sipas njoftimit, nëntë aksidente kanë qenë me lëndime trupore ndërkaq 18 kanë qenë vetëm me dëme materiale.

Po ashtu Policia e Kosovës ka bërë të ditur se gjatë gjithë djeshme janë shqiptuar 1 mijë e 280 tiketa trafiku për kundërvajtje të ndryshme në trafik.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...