Tre të vdekurit në Duhël janë nga këto qytete të Kosovës - Bota Sot
Tre të vdekurit në Duhël janë nga këto qytete të Kosovës

Kronikë e zezë

Tre të vdekurit në Duhël janë nga këto qytete të Kosovës

Nga: A.M. Më: 16 mars 2019 Në ora: 14:12
Pamje nga vendi i ngjarjes

Kryetari i Komunës së Suharekës, Bali Muharremaj ka shkuar në vendin ku ka ndodhur  aksidenti i rëndë, ku ka humbur jetën 3 persona dhe 2 të tjerë janë lënduar.

Ai përmes një postimi në Facebook, ka shkruar se “3 të vdekur dhe 2 janë të lënduar, (të vdekurit janë 2 nga Prishtina dhe 1 nga Lipjani), janë dhënat që i morra nga policia, ku po presim prokurorin që të vazhdohet me procedura”.

Postimi i plotë:

Sapo jam njoftuar për aksidentin e rëndë mbi Duhël, menjëherë kam shkuar në vendin e ngjarjes.

3 të vdekur dhe 2 janë të lënduar, (të vdekurit janë 2 nga Prishtina dhe 1 nga Lipjani), janë dhënat që i morra nga policia, ku po presim prokurorin që të vazhdohet me procedura.

Familjarëve ju shprehim ngushllime dhe të lënduarve shërim sa më të shpejt.

Bali Muharremaj

Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...