Zhduket një i mitur nga Fushë Kosova - Bota Sot
Zhduket një i mitur nga Fushë Kosova

Kronikë e zezë

Zhduket një i mitur nga Fushë Kosova

Më: 17 mars 2019 Në ora: 11:51
Foto ilustrim

Ditën e shtunë, një person ka njoftuar se vëllai i tij moshë e mitur ka dalë nga shtëpia dhe nuk është kthyer më, njofton Policia e Kosovës.

Rasti në fjalë po vazhdon të hetohet.

“Rr.”Rozafa”,F.Kosovë, 16.03.2019 – 01:00. Ankuesi mashkull K/Shqiptar, ka njoftuar se vëllai i tije moshë e mitur mashkull K/Shqiptar, ka dalur nga shtëpia dhe nuk është kthyer më. Rasti po hetohet nga policia”, thuhet në njoftimin e policisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...