Ia vjedhin kuletën në tregun e qytetit - Bota Sot
Ia vjedhin kuletën në tregun e qytetit

Kronikë e zezë

Ia vjedhin kuletën në tregun e qytetit

Më: 17 mars 2019 Në ora: 12:17
Foto ilustrim

Një person nga fshati Raushiq i Pejës ka raportuar në Polici se derisa ishte në treg tre të dyshuar të panjohur në bashkëveprim ia kanë vjedhur portofolin.

Viktima me të vërejtur të dyshuarit dhe  i ndihmuar nga disa persona në treg ka arritur ta ndal njërin person të dyshuarin, ndërsa dy të dyshuarit tjerë kanë arritur të largohen. Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit dërgohet në qendrën e mbajtjes.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...