Ia vjedhin në veturë çantën me para dhe dokumente - Bota Sot
Ia vjedhin në veturë çantën me para dhe dokumente

Kronikë e zezë

Ia vjedhin në veturë çantën me para dhe dokumente

Më: 17 mars 2019 Në ora: 12:38
Foto ilustrim

Policia njofton se dje një person në fshatin Vragoli të Fushë Kosovës ka njoftuar se nga të dyshuar të panjohur i është thyer xhami i automjetit të tij në parkingun e pompës së derivateve.

Me këtë rast sipas viktimës i është vjedhur çanta  me para, një orë dore , një unazë, si dhe pasaporta lëshuar nga shteti i tij. Rasti nën hetime.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...