Aksident trafiku në rrugën Prishtinë-Ferizaj, dyshohet për të lënduar - Bota Sot
Aksident trafiku në rrugën Prishtinë-Ferizaj, dyshohet për të lënduar

Kronikë e zezë

Aksident trafiku në rrugën Prishtinë-Ferizaj, dyshohet për të lënduar

Më: 17 mars 2019 Në ora: 14:04
Pamje nga vendi i ngjarjes

Një aksident trafiku ka ndodhur në rrugën Prishtinë-Ferizaj saktësisht tek rruga e fshatit të Lipjanit, Smallushë.  

Veturat e aksidentuara janë të tipit Opel dhe Fiat. Ende nuk dihet nëse ka të lënduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...