Hajnat grabisin 25 mijë euro në ETC - Bota Sot
Hajnat grabisin 25 mijë euro në ETC

Kronikë e zezë

Hajnat grabisin 25 mijë euro në ETC

Më: 18 mars 2019 Në ora: 10:35
Foto ilustrim

Dy punëtorë të sigurimit të ETC-së kanë raportuar se derisa ishin duke transportuar pazarin ditor janë sulmuar nga dy të dyshuar të panjohur të maskuar dhe nën kërcënimin e armëve kanë grabitur rreth 25 mijë euro.

Të dyshuarit pas kryerjes së veprës janë larguar me një veturë në drejtim të panjohur.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...