Sulmohet me armë, shkak borxhi - Bota Sot
Sulmohet me armë, shkak borxhi

Kronikë e zezë

Sulmohet me armë, shkak borxhi

Më: 18 mars 2019 Në ora: 10:50
Foto ilustrim

Viktima ka raportuar se derisa ishte duke biseduar me të dyshuarin rreth një borxhi i njëjti ka shtënë me armë zjarrit në drejtim të viktimës.

Njësitë përkatëse në vendngjarje ka gjetur dhe ka konfiskuar një gëzhojë.

Nuk raportohet për të lënduar. I dyshuari gjendet në arrati.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...