Hajnat vjedhin ari dhe një armë në Prizren - Bota Sot
Hajnat vjedhin ari dhe një armë në Prizren

Kronikë e zezë

Hajnat vjedhin ari dhe një armë në Prizren

Më: 18 mars 2019 Në ora: 11:19
Foto ilustrim

Një person nga Prizreni ka raportuar në Polici se persona të panjohur me forcë kanë depërtuar në shtëpinë e tij dhe kanë vjedhur stoli ari dhe një armë zjarri me leje.

Në vendngjarje kanë dalë njësitë përkatëse policore. Rasti është duke u hetuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...