Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, shkaku i një borxhi - Bota Sot
Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, shkaku i një borxhi

Kronikë e zezë

Të shtëna me armë zjarri në Prishtinë, shkaku i një borxhi

Më: 18 mars 2019 Në ora: 11:38
Foto ilustrim

Një person ka raportuar se gjersa ishte duke biseduar me të dyshuarin mashkull rreth një borxhi, i njëjti ka shtënë me armë zjarri në drejtim të tij.

Njësitë përkatëse në vendngjarje kanë gjetur dhe konfiskuar një gëzhojë.

Nuk raportohet për të lënduar, ndërsa i dyshuari gjendet në arrati.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...