Vodhën pajisje në shkollë, arrestohen katër të mitur në Mitrovicë - Bota Sot
Vodhën pajisje në shkollë, arrestohen katër të mitur në Mitrovicë

Kronikë e zezë

Vodhën pajisje në shkollë, arrestohen katër të mitur në Mitrovicë

Më: 18 mars 2019 Në ora: 16:04
Foto ilustruese

Arrestimi i katër personave të dyshuar të moshës së mitur, është bërë mbi dyshime të arsyeshme dhe prova të siguruara për kryerje të veprës penale që ishte raportuar dy ditë më parë në një shkollë në Mitrovicë, ku cak i kësaj vjedhje ishin dy llaptop dhe pajisje të ndryshme shkollore.

Ndërsa pas procedurave të nevojshme intervistuese, nga ana e prokurorit të rastit të dyshuarit janë liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...