FOTOT/ Mes britmave dhe lotëve, mblidhen familjarët e Kurtit, e vranë para shtëpisë - Bota Sot
FOTOT/ Mes britmave dhe lotëve, mblidhen familjarët e Kurtit, e vranë para shtëpisë

Kronikë e zezë

FOTOT/ Mes britmave dhe lotëve, mblidhen familjarët e Kurtit, e vranë para shtëpisë

Më: 18 mars 2019 Në ora: 23:02
Jurgen Kurti

Familjarët e të vrarit Jurgen Kurti kanë shkuar pranë vendit ku mbeti i vrarë i dashuri i tyre.

Kurtit iu organizua atentat teksa po kthehej në shtëpinë e tij pranë Stadiumit “Dinamo” në Tiranë, nga të paktën dy persona.

Ende nuk dihen motivet e ekzekutimit të të riut, i cili është përfshirë më herë në dy ngjarje të rënda me pasojë vrasjen.

Image
Image
Image
Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...