Tre të lënduar pas një aksidenti në Pozhoran të Vitisë - Bota Sot
Tre të lënduar pas një aksidenti në Pozhoran të Vitisë

Kronikë e zezë

Tre të lënduar pas një aksidenti në Pozhoran të Vitisë

Më: 19 mars 2019 Në ora: 09:08
Foto ilustrim

Si pasojë e aksidentit përveç dëmeve materiale lëndime trupore ka pësuar vozitësi i veturës mashkull dhe dy pasagjerë femra.

Të lënduarit ndihmë mjekësore kanë marrë në Spitalin Rajonal Gjilan e njëri prej tyre edhe në QKUK.

Në lidhje me rastin është arrestuar i dyshuari një person dhe i njëjti me vendim të prokurorit  dërgohet në mbajtje.

Aksidenti ka ndodhur dje në fshatin Pozhoran të Vitisë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...