Pejë: Burri ia merr ish-gruas, djalin tetëvjeçar dhe largohet - Bota Sot
Pejë: Burri ia merr ish-gruas, djalin tetëvjeçar dhe largohet

Kronikë e zezë

Pejë: Burri ia merr ish-gruas, djalin tetëvjeçar dhe largohet

Më: 19 mars 2019 Në ora: 10:02
Foto ilustrim

Një grua në Pejë ka raportuar Policinë e Kosovës se ish-bashkëshorti i saj ka marrë djalin e tyre tetëvjeçar dhe është larguar në drejtim të panjohur.

Lidhur me rastin është njoftuar prokurori.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...