LAJM I FUNDIT/ Ekzekutimi i Jurgen Kurtit, shpallet në kërkim djali i Agim Arapit - Bota Sot
LAJM I FUNDIT/ Ekzekutimi i Jurgen Kurtit, shpallet në kërkim djali i Agim Arapit

Kronikë e zezë

LAJM I FUNDIT/ Ekzekutimi i Jurgen Kurtit, shpallet në kërkim djali i Agim Arapit

Më: 20 mars 2019 Në ora: 11:12
Foto ilustrim

Dy ditë pas ekzekutimit me 20 plumba të Jurgen Kurtit, policia ka shpallur në kërkim djalin e të ndjerit Agim Arapi, ngjarje për të cilën u shoqërua dhe më pas u deklarua u pafajshëm viktima Kurti.

Gazetari i Panorama bën me dije se bëhet fjalë për shtetasin Ervis Arapi, i cili është tashmë në kërkim nga policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...