Vjedh ari në një argjendari në Prishtinë - Bota Sot
Vjedh ari në një argjendari në Prishtinë

Kronikë e zezë

Vjedh ari në një argjendari në Prishtinë

Më: 20 mars 2019 Në ora: 11:32
Foto ilustrim

Një punëtor i një argjendarie në Prishtinë, ka raportuar në Polici se një i person ka hyrë në lokal ku në qafë dhe në dorë ka vendosur nga tre zinxhirë ari, e pas atij veprimi i dyshuari është larguar nga lokali.

Rastit i janë përgjigjur njësitet relevante policore.

Me urdhër të prokurorit është iniciuar lënda e rastit dhe njesitë relavante janë duke hetuar rastin, njofton PK.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...