Kapet duke vjedhur një shampon për flokë në një market në Prishtinë - Bota Sot
Kapet duke vjedhur një shampon për flokë në një market në Prishtinë

Kronikë e zezë

Kapet duke vjedhur një shampon për flokë në një market në Prishtinë

Më: 20 mars 2019 Në ora: 12:06
Foto ilustrim

Një person është arrestuar pasiqë, dyshohet se ka vjedhur në kuti shampon për flokë në një hiper market në Prishtinë.

Gjatë kontrollit tek i dyshuari është gjetur dhe është konfiskuar një thikë, ndërsa pas intervistimit i njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...