Partesh: Dëmtohet biznesi nga zjarrvënia në fushë - Bota Sot
Partesh: Dëmtohet biznesi nga zjarrvënia në fushë

Kronikë e zezë

Partesh: Dëmtohet biznesi nga zjarrvënia në fushë

Më: 20 mars 2019 Në ora: 12:26
Foto ilustrim

Pronari i një ndërmarrjeje private në Partesh ka njoftuar në polici se si pasoje e zjarrit të ndezur në fushë nga persona të panjohur është përfshirë nga zjarri trualli i ndërmarrjes së tij, me ç’rast janë djegur disa dritare të plastikës dhe të drurit, disa metra gypa të plastikës për ujë dhe disa kabllo të rrymës në vlerë të konsiderueshme.

Përveç dëmeve materiale nuk raportohet për të lënduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...