E rëndë në Memaliaj, familjarët gjejnë të vetëvarur 75-vjeçarin - Bota Sot
E rëndë në Memaliaj, familjarët gjejnë të vetëvarur 75-vjeçarin

Kronikë e zezë

E rëndë në Memaliaj, familjarët gjejnë të vetëvarur 75-vjeçarin

Më: 20 mars 2019 Në ora: 15:09
Ilustrim

Një 75-vjeçar, me inicialet K.Sh., i ka dhënë fund jetës ditën e sotme në fshatin Anëvjosë, Bashkia Memaliaj.

Ai është gjetur i vetëvarur nga familjarët në afërsi të banesës së tyre. Nuk bëhet i ditur shkaku që e ka çuar 75-vjeçarin drejt vetëvrasjes.

Nga informacionet pararake policia bën me dije se “në fshatin Anëvjosë, Bashkia Memaliaj, është gjetur nga familjarët i vetvarur në afërsi të banesës shtetasi K.Sh., rreth 75 vjec. Nga kqyrja fillestare e trupit nuk ka shenja dhune”.

Në vendngjarje ndodhet grupi hetimor dhe po punohet për zbardhjen e plotë të ngjarjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...