Përplaset autobusi me makinën, humb jetën gruaja, plagoset burri - Bota Sot
Përplaset autobusi me makinën, humb jetën gruaja, plagoset burri

Kronikë e zezë

Përplaset autobusi me makinën, humb jetën gruaja, plagoset burri

Më: 21 mars 2019 Në ora: 09:02
Ilustrim

Një i vdekur dhe një i plagosur është bilanci i një aksidenti të ndodhur mëngjesin e sotëm në Tepelenë.

Mësohet se një autobus ka përplasur një makinë tip ‘Volkswagen’ me të cilën udhëtonin një çift bashkëshortësh në aksin Tepelenë-Krahës.

Si pasojë e dëmtimeve të marra ka gjetur vdekjen gruaja, ndërsa burri u dërgua në spital në gjendje të rëndë.

Mësohet se autobusi me targa të Elbasanit, ishte nisur drejt Sarandës teksa në rrethana të paqarta, u përplas me mjetin.

Rrethanat e ngjarjes janë ende të paqarta ndërkohë që lidhur me këtë ngjarje hetimet janë në vijim. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...