Arrestohet një i mitur në Drenas - Bota Sot
Arrestohet një i mitur në Drenas

Kronikë e zezë

Arrestohet një i mitur në Drenas

Më: 21 mars 2019 Në ora: 10:05
Ilustrim

Një person i mitur është arrestuar në Drenas, pasi që i njëjti kishte ngacmuar viktimën femër gjithashtu moshë e mitur.

I dyshuari dhe viktima janë nxënës të shkollës fillore. Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit në prani të prindit, punëtorit të QPS, dhe avokatit mbrojtës është dërguar 24 orë në qendrën e mbajtjes.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...