Gjendet i vdekur një person në Kamenicë - Bota Sot
Gjendet i vdekur një person në Kamenicë

Kronikë e zezë

Gjendet i vdekur një person në Kamenicë

Më: 21 mars 2019 Në ora: 10:08
Foto ilustrim

Raportohet se për shkaqe të panjohura në lëvizje (pyll) pasditen e djeshme në Kamenicë është rrokullisur traktori, me ç’rast drejtuesi ka mbetur nën traktor.

Në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitë relevante policore, njësiti i zjarrfikësve si dhe mjeku kujdestar i Q.K.M. familjare- Kamenicë, i cili ka konstatuar vdekjen e viktimës, njofton Policia e Kosovës.

Po ashtu në vendin e ngjarjes ka dalë edhe prokurori i shtetit, ku me vendimin e tij trupi i pajetë i viktimës dërgohet për obduksion në IML.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...