Sulmon fizikisht bashkëshorten dhe djalin - Bota Sot
Sulmon fizikisht bashkëshorten dhe djalin

Kronikë e zezë

Sulmon fizikisht bashkëshorten dhe djalin

Më: 21 mars 2019 Në ora: 10:19
Foto ilustrim

Një person është arrestuar mbrëmë në Ferizaj, nën dyshimin se ka sulmuar fizikisht bashkëshorten dhe djalin e tij, njofton PK-ja.

Nuk raportohet për të lënduar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...