Konfiskohet një kallashnikov në Ferizaj - Bota Sot
Konfiskohet një kallashnikov në Ferizaj

Kronikë e zezë

Konfiskohet një kallashnikov në Ferizaj

Më: 21 mars 2019 Në ora: 10:54
Foto ilustrim

Policia ka arrestuar një të dyshuar në Pleshinë të Ferizajt pasi që gjatë bastisjes së shtëpisë së tij i është gjetur dhe konfiskuar një armë zjarri AK-47, me tre karikatorë dhe 40 fishekë kal.7.62 mm.

Me vendim të prokurorit, i dyshuari pas intervistimit lirohet në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...