Rrahje mes të burgosurve - Bota Sot
Rrahje mes të burgosurve

Kronikë e zezë

Rrahje mes të burgosurve

Më: 21 mars 2019 Në ora: 11:03
Foto ilustrim

Policia raporton se në Burgun e Dubravës ka ndodhur një rrahje mes tre të burgosurve.

Pas intervistimit të palëve, me vendim të prokurorit iniciohet rasti dhe shkon në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...