Vidhet një veturë në Ferizaj - Bota Sot
Vidhet një veturë në Ferizaj

Kronikë e zezë

Vidhet një veturë në Ferizaj

Më: 22 mars 2019 Në ora: 10:06
Ilustrim

Një person në Ferizaj ka raportuar se në oborrin e shtëpisë së tij është vjedhur vetura me targa të Sllovenisë e cila është pronë e një kompanie sllovene dhe ishte në shfrytëzim nga ankuesi.

Rasti sipas Policisë ka ndodhur mëngjesin e djeshëm.

Nuk raportohet për të arrestuar, rasti nën hetime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...