Hajdutët vjedhin para në një shtëpi në Ferizaj - Bota Sot
Hajdutët vjedhin para në një shtëpi në Ferizaj

Kronikë e zezë

Hajdutët vjedhin para në një shtëpi në Ferizaj

Më: 22 mars 2019 Në ora: 10:15
Ilustrim

Një person në Ferizaj ka raportuar në Polici se të dyshuar të panjohur kanë depërtuar brenda shtëpisë së tij dhe i kanë vjedhur një shumë të konsiderueshme parashë.

Rasti ka ndodhur mbrëmjen e djeshme, njofton Policia e Kosovës.

Nuk raportohet për të arrestuar, rasti nën hetime.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...