Ia merr traktorin, e mashtron se do t’ia kompensoj me dyer e dritare - Bota Sot
Ia merr traktorin, e mashtron se do t’ia kompensoj me dyer e dritare

Kronikë e zezë

Ia merr traktorin, e mashtron se do t’ia kompensoj me dyer e dritare

Më: 22 mars 2019 Në ora: 10:21
Ilustrim

Një person është arrestuar në Podujevë, pasi që i njëjti më 15 mars 2019 kishte mashtruar viktimën mashkull K-Shqiptar duke ia marrë një traktor me premtimin se do t’ia kompensojë me dyer dhe dritare.

I dyshuari me vendim të prokurorit pas intervistimit është dërguar në mbajtje. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...