Aksidentohet Agim Veliu - Bota Sot
Aksidentohet Agim Veliu

Kronikë e zezë

Aksidentohet Agim Veliu

Më: 22 mars 2019 Në ora: 17:46
Agim Veliu

Kryetari i Podujevës, Agim Veliu është përfshirë sot në një aksident trafiku.

Burime të të gazetës mësojnë se i pari i Podujevës është aksidentuar në afërsi të Hotel “Besiana”.

Në këtë aksident kishte vetëm dëme materiale dhe pa lëndime serioze.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...