Vdes një person në Gjilan - Bota Sot
Vdes një person në Gjilan

Kronikë e zezë

Vdes një person në Gjilan

Më: 24 mars 2019 Në ora: 09:06
Foto ilustrim

Një person ka vdekur në rrethana të dyshimta në Gjilan.

Pasi viktima ishte alivanosur, në vendin e ngjarjes kanë dalë njësitet policore dhe ekipi mjekësor, i cili e ka konstatuar se viktima kishte qenë pa shenja jete, përcjell lajmi.net.

Policia thotë se rasti është duke u hetuar.

“Raportohet se viktima mashkull K/Shqiptar ishte alivanosur. Në vendin ngjarjes kanë dalë njësitë policore dhe ekipi mjekësor i cili e ka konstatuar se viktima kishte qenë pa shenja jete. Në vendin e ngjarjes ka dalë edhe prokurori me urdhrin e të cilit trupi i pajetë i viktimës dërgohet në IML për obduksion.  Rasti është duke u hetuar”. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...