Duke trembur pëllumbat plagos djalin me pistoletë - Bota Sot
Duke trembur pëllumbat plagos djalin me pistoletë

Kronikë e zezë

Duke trembur pëllumbat plagos djalin me pistoletë

Më: 24 mars 2019 Në ora: 09:32
Ilustrim

Policia raporton se në fshatin Dobërdol të Pejës ka arrestuar një person të dyshuar pasi që gjatë përpjekjes që t’i tremb disa pëllumba mbi kulmin e shtëpisë nga pakujdesia me pistoletë e kishte qëlluar në këmbë djalin e tij, i cili si pasojë kishte pësuar lëndime të lehta trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor.

Nga i dyshuari është konfiskuar pistoleta  me një karikatorë dhe 15 diabolla kalibër. 4.5 mm. Pas intervistimit i dyshuari me urdhër të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...