I dehur rrah gruan dhe demolon shtëpinë - Bota Sot
I dehur rrah gruan dhe demolon shtëpinë

Kronikë e zezë

I dehur rrah gruan dhe demolon shtëpinë

Më: 24 mars 2019 Në ora: 09:47
Ilustrim

Policia në Klinë ka arrestuar një person të dyshuar i cili nën ndikim të alkoolit në shtëpinë e tij ka pas sjellje të dhunshme ndaj gruas së tij si dhe kishte thyer e demoluar disa orendi në shtëpi.

Nga i dyshuari është konfiskuar një pushkë e gjuetisë me 20 fishek, ndërsa pas intervistimit i njëjti me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...