Aksident trafiku në Prishtinë - Bota Sot
Aksident trafiku në Prishtinë

Kronikë e zezë

Aksident trafiku në Prishtinë

Më: 25 mars 2019 Në ora: 08:28
Pamje nga aksidenti

Mëngjesi i sotëm nisi me aksidente në Prishtinë. Një i tillë ndodhi para pak minutave tek rrethi i madh në kryeqytet.

Një veturë dhe një kamion u ndeshën me njëri-tjetrin.

Nuk raportohet për të lënduar, vetëm për dëme materiale.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...