Dje në Kosovë u shqiptuan 1 mijë e 46 tiketa trafiku - Bota Sot
Dje në Kosovë u shqiptuan 1 mijë e 46 tiketa trafiku

Kronikë e zezë

Dje në Kosovë u shqiptuan 1 mijë e 46 tiketa trafiku

Më: 25 mars 2019 Në ora: 08:48
Foto ilustrim

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se gjatë ditës së diele ka shqiptuar 1 mijë e 46 tiketa trafiku, ndërkaq ditën e djeshme janë shënuar edhe aksidente trafiku

Përgjatë së dielës së 24 marsit në Kosovë kanë ndodhur 25 aksidente trafiku, ku në mesin e tyre 13 kanë qenë me persona të lënduar dhe 12 kanë kaluar pa lëndime në njerëz.

Policia ka arrestuar 6 persona të cilët janë dërguar në mbajtje.

Në vuajtje të dënimit janë dërguar 3 persona, bën të ditur policia në statistikat 24-orëshe.

Image
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...