Digjet një shtëpi në Gjakovë, lëndohen 5 persona - Bota Sot
Digjet një shtëpi në Gjakovë, lëndohen 5 persona

Kronikë e zezë

Digjet një shtëpi në Gjakovë, lëndohen 5 persona

Më: 26 mars 2019 Në ora: 10:13
Foto ilustrim

Një shtëpi në rrugën “Demë Zeneli” në Gjakovë mbrëmë është përfshirë nga zjarri ku ka pasur edhe të lënduar.

Policia raporton se ende nuk dihet shkaktari i zjarrit, ndërsa thonë se 4 meshkuj dhe një femër e komunitetit ashkali janë lënduar dhe të njëjtit janë dërguar për tretman mjekësor.

Njësitë përkatëse zjarrfikësit kanë lokalizuar zjarrin, ndërsa në vendngjarje ka dalë edhe njësiti i KEDS-it

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...