Dy të arrestuar në Pejë për prostitucion - Bota Sot
Dy të arrestuar në Pejë për prostitucion

Kronikë e zezë

Dy të arrestuar në Pejë për prostitucion

Më: 26 mars 2019 Në ora: 10:19
Ilustrim

Sipas raportit të policisë thuhet se, një mashkull dhe një femër janë arrestuar në Pejë, nën dyshimin për mundësim ose detyrim në prostitucion.

Me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje, ndërsa e dyshuara është liruar në procedurë të rregullt.

Rasti siç raporton Policia ka ndodhur më datën 8 janar të këtij viti

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...