Rrah bashkëshorten, arrestohet gjilanasi - Bota Sot
Rrah bashkëshorten, arrestohet gjilanasi

Kronikë e zezë

Rrah bashkëshorten, arrestohet gjilanasi

Më: 26 mars 2019 Në ora: 10:58
Ilustrim

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe e njëjta ka pranuar tretman mjekësor. 

Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje, njofton Policia.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...