Aksidentohet rëndë një i ri, transportohet me urgjencë në Tiranë në gjendje kome - Bota Sot
Aksidentohet rëndë një i ri, transportohet me urgjencë në Tiranë në gjendje kome

Kronikë e zezë

Aksidentohet rëndë një i ri, transportohet me urgjencë në Tiranë në gjendje kome

Më: 26 mars 2019 Në ora: 20:56
Ilustrim

Një i ri është aksidentuar rëndë pasditen e sotme në qytetin e Sarandës. Mësohet se ai është një 18-vjeçar dhe është transportuar me helikopter drejt Tiranës, në gjendje kome.

Arbër Dyleshari po udhëtonte me motor teksa doli nga rruga dhe u përplas rëndë.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën Turizmi–Kanali i Çukës në Sarandë.

Pasi është trasportuar në spitalin e Sarandës për shkak të gjendjes së rëndë mjekët kanë vendosur për ta transportaur me helikopter drejt Tiranës.

Nuk dihet aktualisht gjendja e tij.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...