Aksident mes katër veturave në magjistralen Podujevë-Prishtinë, disa të lënduar - Bota Sot
Aksident mes katër veturave në magjistralen Podujevë-Prishtinë, disa të lënduar

Kronikë e zezë

Aksident mes katër veturave në magjistralen Podujevë-Prishtinë, disa të lënduar

Më: 17 prill 2019 Në ora: 08:15
Këtë e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha.

Disa persona janë lënduar pas një aksidenti që ka ndodhur mes katër automjeteve në rrugën magjistrale Podujevë-Prishtinë, në fshatin Shakovic.

Këtë e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës, Daut Hoxha.

Hoxha ka thënë se personat e përfshirë në këtë aksident kanë marrë lëndime të lehta.

“Janë informuar emergjenca, njësitet policore dhe ato të trafikut kanë dalë në vendin e aksident trafikut dhe janë duke u marrë me rastin”, ka thënë ai.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...