E lajmëron motrën në Polici se mban armë pa leje - Bota Sot
E lajmëron motrën në Polici se mban armë pa leje

Kronikë e zezë

E lajmëron motrën në Polici se mban armë pa leje

Më: 18 prill 2019 Në ora: 10:40
Foto ilustrim

Policia në Podujevë njofton se një person ka lajmëruar se motra e tij është parë në oborrin e shtëpisë së tij me një armë në dorë.

Patrulla policore ka ndaluar të dyshuarën dhe gjatë verifikimit dhe kontrollimit në trup i është gjetur dhe konfiskuar arma-revole e llojit “Beretta”  me katër  fishekë kal.7.65 mm. E dyshuara pas shoqërimit dhe intervistimit në Polici me vendimin e prokurorit, lirohet  në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...