Prizren: Theret me thikë nga tre persona - Bota Sot
Prizren: Theret me thikë nga tre persona

Kronikë e zezë

Prizren: Theret me thikë nga tre persona

Më: 19 prill 2019 Në ora: 11:39
Foto ilustrim

Në Prizren dje rreth orës 20:20 ka ndodhur një përleshje fizike ku i plagosur ka mbetur një burrë.

Siç njofton policia përmes raportit 24 orësh viktima ka pësuar lëndime nga mjeti i mprehtë, shkaktuar nga tre persona.

“Viktima është duke u trajtuar në repartin kirurgjik të spitalit rajonal Prizren dhe sipas mjekut kujdestar është jashtë rrezikut për jetë”, thuhet në raport.

Policia thekson se të dyshuarit ndodhen në arrati.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...