Heroinë e kokainë në Gjakovë, dy të arrestuar - Bota Sot
Heroinë e kokainë në Gjakovë, dy të arrestuar

Kronikë e zezë

Heroinë e kokainë në Gjakovë, dy të arrestuar

Më: 20 prill 2019 Në ora: 10:47
Ilustrim

Një person është arrestuar në Gjakovë, pasi gjatë kontrollit te i njëjti janë gjetur dhe sekuestruar disa qese me substancë të dyshuar narkotike të llojit heroinë 1.31 gram, marihuanë 1.70 gram, dhe kokainë 0.38 gram.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje.

Po në Gjakovë, është arrestuar i dyshuari mashkull, pasi gjatë kontrollit te i njëjti është gjetur dhe sekuestruar një sasi substancë e dyshuar narkotike e llojit heroinë në peshë 0.36 gram.

I njëjti është intervistuar dhe me vendim të prokurorit është liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...