Ndalohet me shtatë qese marihuanë - Bota Sot
Ndalohet me shtatë qese marihuanë

Kronikë e zezë

Ndalohet me shtatë qese marihuanë

Më: 21 prill 2019 Në ora: 13:23
Ilustrim

Policia e Kosovës gjatë një kontrolli te një person i dyshuar në Prishtinë, ka gjetur dhe konfiskuar shtatë qese me substancë të dyshuar narkotike të llojit Marihuanë me peshë 10.9 gramë.

Sipas Policisë, në konsultim me prokurorin, i dyshuari është liruar në procedurë të rregullt.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...