Mërgimtarit i thyhet vetura tek Ujëvara e Mirushës, i vidhen pesë mijë euro - Bota Sot
Mërgimtarit i thyhet vetura tek Ujëvara e Mirushës, i vidhen pesë mijë euro

Kronikë e zezë

Mërgimtarit i thyhet vetura tek Ujëvara e Mirushës, i vidhen pesë mijë euro

Më: 22 prill 2019 Në ora: 06:23
Mërgimtarit i thyhet vetura tek Ujëvara e Mirushës

Vazhdojnë vjedhjet e veturave në Kosovë.

Një bashkatdhetari që jeton në perëndim, i është thyer vetura këtë të diel, duke i marrë një shumë të konsiderueshme parash.

Atij i është i është thyer xhami derës së dytë të veturës, duke ia marrë çantën që kishte me dokumente dhe pesë mijë euro.

Ndërkaq, mësohet se vjedhja është xhiruar nga kamerat e sigurisë së restorantit.

Mërgimtari pret nga organet gjegjëse që të hetojnë rastin në fjalë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...