Tenton t’i vë flakën një lokali në Prishtinë - Bota Sot
Tenton t’i vë flakën një lokali në Prishtinë

Kronikë e zezë

Tenton t’i vë flakën një lokali në Prishtinë

Më: 22 prill 2019 Në ora: 13:32
Foto ilustrim

Një person ende i panjohur për policinë ka hedhur një shishe me derivate të ndezur me zjarr pranë një lokali në Prishtinë, por fatmirësisht nuk ka të lënduar në njerëz apo dëme materiale.

Policia e Kosovës njofton se rasti ka ndodhur mbrëmë pas mesnatës dhe se personi i dyshuar ka ikur nga vendi i ngjarjes.

Në konsultim me prokurorin është iniciuar lënda e rastit dhe mbetet të hetohet.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...