Vushtrri, theret me thikë shtetasi i Turqisë - Bota Sot
Vushtrri, theret me thikë shtetasi i Turqisë

Kronikë e zezë

Vushtrri, theret me thikë shtetasi i Turqisë

Më: 23 prill 2019 Në ora: 10:32
Ilustrim

Një person është arrestuar në fshatin Smrekonicë të Vushtrrisë pasi ka sulmuar me thikë një shtetas të Turqisë.

Viktima pas lëndimeve të marra ka pranuar tretman mjekësor, njofton Klan Kosova.

Nga i dyshuari është konfiskuar thika dhe me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...