Aksident pranë Kopshtit Zoologjik në Tiranë, përmbyset automjeti në rrugë - Bota Sot
Aksident pranë Kopshtit Zoologjik në Tiranë, përmbyset automjeti në rrugë

Kronikë e zezë

Aksident pranë Kopshtit Zoologjik në Tiranë, përmbyset automjeti në rrugë

Më: 23 prill 2019 Në ora: 23:49
Pamje nga aksidenti

Një aksident rrugor ka ndodhur pak minuta më parë në afërsi të mbikalimit tek Kopshti Zoologjik në Tiranë.

Automjeti që shikoni në fotot dhe videon që noa.al ju sjell më poshtë, është përmbysur duke u shkatërruar.

Në vendngjarje raportohet se nuk ka viktima në këtë aksident që ndodhi te pjesa e sipërme e mbikalimit.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...