E kanosën duke i hapur llogari në rrjete sociale, vajza tentoi vetëvrasjen në Prizren - Bota Sot
E kanosën duke i hapur llogari në rrjete sociale, vajza tentoi vetëvrasjen në Prizren

Kronikë e zezë

E kanosën duke i hapur llogari në rrjete sociale, vajza tentoi vetëvrasjen në Prizren

Më: 24 prill 2019 Në ora: 10:01
Foto ilustrim

Policia në Prizren raportoi se viktima femër K/Shqiptare ka tentuar ta vetëvritet duke pirë preparate kimike.

Viktimës i është ofruar ndihma mjekësorë dhe e njëjta është jashtë rrezikut për jetë.

Motivi i incidentit është kanosja qe i është bërë viktimës nga ana e të dyshuarit mashkull ku ky i fundit kishte hapur adresa të rreme në rrjetet sociale në emër të viktimës.

Nuk raportohet për të arrestuar.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...