Arrestohet i dyshuari për keqpërdorim seksual të së miturës - Bota Sot
Arrestohet i dyshuari për keqpërdorim seksual të së miturës

Kronikë e zezë

Arrestohet i dyshuari për keqpërdorim seksual të së miturës

Më: 24 prill 2019 Në ora: 10:05
Foto ilustrim

Policia e Kosovës dje ka arrestuar një person i cili dyshohet se në Rahovec ka kishte keqpërdorur seksualisht një femër të moshës së mitur.

“Në lidhje me rastin raportohet se me 23.04.2019 është identifikuar dhe është arrestuar i dyshuari mashkull K/Shqiptar dhe i njëjti pas intervistimit me vendim të prokurorit është dërguar në mbajtje”, thuhet në raportin e PK-së.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...